Extrudr BioFusion Arctic White, 1,75 mm (800 g)

Filament BIO pentru un aspect uimitor în alb

135,99 lei

(169,99 lei / kg, incl. 21% TVA. - plus transport )

Diametru: 1,75 mm

În stoc din data de 06. octombrie

De ce durează mai mult?

De ce durează mai mult? Momentan, acest articol nu este pe stoc, dar va ajunge în curând. Poți comanda direct - articolul îți va fi expediat imediat ce va fi disponibil pe stoc. Închide nota

Livrare până la luni, 12. octombrie

România: Livrare standard gratuită de la 463,80 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • optică metalică unică
  • temperatură rezistentă până la 75 °C
  • deformare redusă

Frecvent cumpărat împreună cu 3DLac Adeziv spray, 400 ml

Extrudr BioFusion Arctic White, 1,75 mm (800 g) 135,99 lei (169,99 lei / kg)
3DLac Adeziv spray, 400 ml 45,79 lei (114,48 lei / l)
Preț total: 181,78 lei

Informații despre produse și date tehnice:

  • Nr. art.: EX-9010241466016
  • Conținut: 800 g
  • EAN: 9010241466016
  • Nr. producător: 9010241466016
  • Mărci (Producători): Extrudr
  • Diametru: 1,75 mm
  • Tipuri de produse: BIO filament, PLA filament
  • Culoare: Alb
  • Compatibilitate: Bambu Lab AMS*
  • Sistem: Rola
  • Temperatură de imprimare recomandată: 210 - 220 °C
  • Temperatură recomandată pentru patul încălzit: 20 - 60 °C
Descriere

Extrudr BioFusion reprezintă o nouă generație de materiale excelente, dezvoltate special pentru designeri și creatori care doresc ca piesele lor imprimate să aibă un aspect deosebit de strălucitor. Rezistența la temperatură a materialului este de până la 75°C. BioFusion se poate imprima foarte ușor și nu necesită un pat încălzit sau un spațiu de construcție închis. Chiar și cu o experiență minimă în imprimarea 3D se pot obține rezultate excepționale.

  • Optică metalică unică
  • Rezistent la temperatură până la 75 °C
  • Deformare redusă
  • Aderență bună între straturi și pe patul de imprimare
  • Fabricat în Austria
Informații suplimentare

Setări de imprimare recomandate de producător:

  • Viteza de imprimare: 25 mm/s
  • Ventilator material: max 30%
  • Grosimea minimă a peretelui: 3 straturi
Dimensiune rolă filament
Descărcări
Video despre produs

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Întrebări și răspunsuri despre Extrudr BioFusion Arctic White

Obtine răspunsuri specifice de la clienții care au achiziționat acest produs.

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Extrudr BioFusion Arctic White

11 recenzii în alte limbi

4,1 din 5 stele
5 stele
16 (59%)
4 stele
3 (11%)
3 stele
4 (14%)
2 stele
3 (11%)
1 stea
1 (3%)

27 evaluări

Încă nu există recenzii pentru română, dar există 11 recenzii în alte limbi.


Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder