Extrudr BioFusion Steampunk Copper, 1,75 mm (800 g)

Filament BIO pentru un aspect superb în cupru

135,99 lei

(169,99 lei / kg, incl. 21% TVA. - plus transport )

Diametru: 1,75 mm

În stoc din data de 06. octombrie

De ce durează mai mult?

De ce durează mai mult? Momentan, acest articol nu este pe stoc, dar va ajunge în curând. Poți comanda direct - articolul îți va fi expediat imediat ce va fi disponibil pe stoc. Închide nota

Livrare până la luni, 12. octombrie

România: Livrare standard gratuită de la 463,80 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • unică optică metalică
  • rezistent la temperaturi de până la 75 °C
  • deformare redusă

Frecvent cumpărat împreună cu 3DLac Adeziv spray, 400 ml

Extrudr BioFusion Steampunk Copper, 1,75 mm (800 g) 135,99 lei (169,99 lei / kg)
3DLac Adeziv spray, 400 ml 45,79 lei (114,48 lei / l)
Preț total: 181,78 lei

Informații despre produse și date tehnice:

  • Nr. art.: EX-9010241466078
  • Conținut: 800 g
  • EAN: 9010241466078
  • Nr. producător: 9010241466078
  • Mărci (Producători): Extrudr
  • Diametru: 1,75 mm
  • Tipuri de produse: BIO filament, PLA filament
  • Culoare: Cupru
  • Compatibilitate: Bambu Lab AMS*
  • Sistem: Rola
  • Temperatură de imprimare recomandată: 210 - 220 °C
  • Temperatură recomandată pentru patul încălzit: 20 - 60 °C
Descriere

Extrudr BioFusion este o nouă generație de materiale excelente, special dezvoltată pentru designeri și creatori care doresc un aspect deosebit de strălucitor al pieselor lor tipărite. Rezistența la temperatură a materialului este de până la 75 °C. BioFusion este foarte ușor de imprimat și nu necesită un pat încălzit sau un spațiu de construcție închis. Chiar și cu puțină experiență în imprimarea 3D, pot fi obținute rezultate extraordinare.

  • Unică optică metalică
  • Rezistent la temperaturi de până la 75 °C
  • Deformare redusă
  • Aderență bună a straturilor și la pat
  • Fabricat în Austria
Informații suplimentare

Setările de imprimare recomandate de producător:

  • Viteza de imprimare: 25 mm/s
  • Ventilatorul materialului: max 30%
  • Grosimea minimă a peretelui: 3 straturi
Dimensiune rolă filament
Descărcări
Video despre produs

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Întrebări și răspunsuri despre Extrudr BioFusion Steampunk Copper

Obtine răspunsuri specifice de la clienții care au achiziționat acest produs.

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Extrudr BioFusion Steampunk Copper

19 recenzii în alte limbi

3,9 din 5 stele
5 stele
17 (54%)
4 stele
6 (19%)
3 stele
1 (3%)
2 stele
2 (6%)
1 stea
5 (16%)

31 evaluări

Încă nu există recenzii pentru română, dar există 19 recenzii în alte limbi.