WD-40 Specialist - Universal Cleaner, 250 ml

Spray perfect pentru curățarea diverselor suprafețe

56,49 lei

(225,96 lei / l, incl. 21% TVA. - plus transport )

Conţinut: 250 ml

În stoc din data de 12. octombrie

De ce durează mai mult?

De ce durează mai mult? Momentan, acest articol nu este pe stoc, dar va ajunge în curând. Poți comanda direct - articolul îți va fi expediat imediat ce va fi disponibil pe stoc. Închide nota

Livrare până la vineri, 16. octombrie

România: Livrare standard gratuită de la 463,80 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • nu lasă reziduuri
  • curăță multe suprafețe

Frecvent cumpărat împreună cu WD-40 Specialist - Spray lubrifiant uscat, 300 ml

WD-40 Specialist - Universal Cleaner, 250 ml 56,49 lei (225,96 lei / l)
WD-40 Specialist - Spray lubrifiant uscat, 300 ml 67,09 lei (223,63 lei / l)
Preț total: 123,58 lei

Informații despre produse și date tehnice:

  • Nr. art.: WD-40-491036/NBA
  • Conținut: 250 ml
  • EAN: 5032227005259
  • Nr. producător: 491036/NBA
  • Mărci (Producători): WD-40
  • Tipuri de produse: Curățare
  • Domeniu de utilizare: Universal
Descriere

Această soluție cu acțiune rapidă îndepărtează grăsimea, uleiul, murdăria și funinginea fără a lăsa reziduuri. Este ușor de spălat și este perfectă pentru curățarea diverselor suprafețe.

Recomandat pentru:

  • Unelte de mână și electrice
  • Motoruri
  • Plite din inox și
  • hote
  • Lanțuri și transmisii
  • Mașini industriale
Indicații privind siguranța și pericolele
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Cuvânt de semnal: Pericol

Indicații de siguranță:

  • P101 - Dacă este necesară consultarea medicului, țineți la îndemână recipientul sau eticheta produsului.
  • P102 - A nu se lăsa la îndemâna copiilor
  • P210 - A se păstra departe de surse de căldură, suprafețe fierbinți, scântei, flăcări și alte surse de aprindere. Fumatul interzis.
  • P211 - Nu pulverizați asupra unei flăcări deschise sau unei alte surse de aprindere.
  • P251 - Nu perforați sau nu ardeți, nici după utilizare.
  • P261 - Evitați să inspirați praf / fum / gaz / ceață / vapori / aerosoli.
  • P271 - A se utiliza numai în aer liber sau în spații bine ventilate.
  • P312 - Sunați la un centru de informare toxicologică/medic dacă nu vă simțiți bine.
  • P405 - A se depozita sub cheie.
  • P410+P412 - A se proteja de lumina solară, fără expunerea la temperaturi care depășesc 50 °C.
  • P501 - Eliminaţi conținutul/recipientul în conformitate cu reglementările locale/naționale.

Indicații de pericol:

  • H222 - Aerosol extrem de inflamabil.
  • H229 - Recipient presurizat: poate exploda dacă este încălzit.
  • H336 - Poate provoca somnolență sau amețeală.
  • EUH 066 - Expunerea repetată poate provoca uscarea sau crăparea pielii.

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Întrebări și răspunsuri despre WD-40 Specialist - Universal Cleaner

Obtine răspunsuri specifice de la clienții care au achiziționat acest produs.

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru WD-40 Specialist - Universal Cleaner

5 recenzii în alte limbi

3,4 din 5 stele
5 stele
2 (40%)
4 stele
0 (0%)
3 stele
2 (40%)
2 stele
0 (0%)
1 stea
1 (20%)

5 evaluări

Încă nu există recenzii pentru română, dar există 5 recenzii în alte limbi.