Extrudr PETG Military Green, 1,75 mm / 1100 g

Filament cu proprietăți mecanice excelente

210,49 lei

(191,35 lei / kg, incl. 21% TVA. - plus transport )

Execuţie: 1,75 mm / 1100 g

În stoc din data de 07. octombrie

De ce durează mai mult?

De ce durează mai mult? Momentan, acest articol nu este pe stoc, dar va ajunge în curând. Poți comanda direct - articolul îți va fi expediat imediat ce va fi disponibil pe stoc. Închide nota

Livrare până la marți, 13. octombrie

România: Livrare standard gratuită de la 463,99 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • 100% reciclabil
  • aplicații multiple
  • rezistent la temperatură de până la 90 °C
  • aderență excelentă între straturi

Frecvent cumpărat împreună cu 3DLac Adeziv spray, 400 ml

Extrudr PETG Military Green, 1,75 mm / 1100 g 210,49 lei (191,35 lei / kg)
3DLac Adeziv spray, 400 ml 45,79 lei (114,48 lei / l)
Preț total: 256,28 lei

Informații despre produse și date tehnice:

  • Nr. art.: EX-9120066742148
  • Conținut: 1.100 g
  • EAN: 9010241023257
  • Nr. producător: 9120066742148
  • Mărci (Producători): Extrudr
  • Diametru: 1,75 mm
  • Tipuri de produse: PET / copolyester filament
  • Culoare: Verde
  • Compatibilitate: Bambu Lab AMS*
  • Culoare RAL: RAL 6003
  • Sistem: Rola
  • Temperatură de imprimare recomandată: 210 - 230 °C
  • Temperatură recomandată pentru patul încălzit: 60 - 70 °C
Descriere

PETG de la Extrudr a fost special optimizat pentru procedurile FDM/FFF și oferă cea mai înaltă funcționalitate chiar și în condiții de solicitare mecanică puternică. Cu proprietățile sale optime de imprimare, materialul este deosebit de potrivit pentru aplicații în domeniul performanței ridicate.

Filamentul oferă proprietăți mecanice și optice excelente și este rezistent la temperaturi de până la aproximativ 90 °C. Acest lucru permite utilizarea sa în numeroase domenii - de la fabricarea de componente electronice până la ustensile de bucătărie.

Ideal pentru imprimarea de modele estetice și piese funcționale.


Caracteristici principale ale extrudr PETG

  • Proprietăți mecanice și optice excelente
  • Adecvat pentru aplicații în domeniul performanței ridicate
  • Rezistent la temperaturi de până la aproximativ 90 °C
  • Aderență excelentă între straturi
  • 100% reciclabil
  • Aplicații multiple
Informații suplimentare

Pentru utilizarea Extrudr PETG este recomandat un pat de imprimare încălzit. (aproximativ 90°C)

Dimensiune rolă filament
Descărcări

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Întrebări și răspunsuri despre Extrudr PETG Military Green

Obtine răspunsuri specifice de la clienții care au achiziționat acest produs.

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Extrudr PETG Military Green

8 recenzii în alte limbi

4,9 din 5 stele
5 stele
17 (94%)
4 stele
1 (5%)
3 stele
0 (0%)
2 stele
0 (0%)
1 stea
0 (0%)

18 evaluări

Încă nu există recenzii pentru română, dar există 8 recenzii în alte limbi.


Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder