Fiberlogy Easy PLA Refill Orange, 1,75 mm (850 g)

Easy PLA Refill pentru Masterspool în Orange

99,79 lei

(117,40 lei / kg, incl. 21% TVA. - plus transport )

Diametru: 1,75 mm

În stoc din data de 23. octombrie

De ce durează mai mult?

De ce durează mai mult? Momentan, acest articol nu este pe stoc, dar va ajunge în curând. Poți comanda direct - articolul îți va fi expediat imediat ce va fi disponibil pe stoc. Închide nota

Livrare până la joi, 29. octombrie

România: Livrare standard gratuită de la 470,16 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • refill pentru Masterspool
  • economic
  • aderență foarte bună
  • aplicație ușoară

Frecvent cumpărat împreună cu Fiberlogy Easy PLA Refill White, 1,75 mm (850 g)

Fiberlogy Easy PLA Refill Orange, 1,75 mm (850 g) 99,79 lei (117,40 lei / kg)
Fiberlogy Easy PLA Refill White, 1,75 mm (850 g) 99,79 lei (117,40 lei / kg)
Preț total: 199,58 lei

Informații despre produse și date tehnice:

  • Nr. art.: FL-EASYPLA-Orange-175-085
  • Conținut: 850 g
  • EAN: 5902560992267
  • Nr. producător: EASYPLA-Orange-175-085
  • Mărci (Producători): Fiberlogy
  • Diametru: 1,75 mm
  • Tipuri de produse: PLA filament
  • Culoare: Portocaliu
  • Sistem: Refill
  • Temperatură de imprimare recomandată: 200 - 220 °C
  • Temperatură recomandată pentru patul încălzit: 50 - 70 °C
Descriere

Easy PLA Refill este un filament fără bobină, compatibil cu standardul reutilizabil Masterspool. Cu proiectul RichRap disponibil gratuit, îți poți printa singur bobinele, contribuind astfel la protejarea mediului înconjurător.

Aici poți descărca Masterspool-ul tău.


Despre Fiberlogy Easy PLA

Fiberlogy Easy PLA este un filament 3D de înaltă calitate, potrivit atât pentru începători, cât și pentru utilizatori profesioniști.

Se remarcă prin procesare ușoară, durabilitate bună, și multe alte caracteristici pozitive care permit imprimarea de elemente precise și complexe.

Caracteristici principale ale Fiberlogy Easy PLA

  • Procesare ușoară
  • Calitate superioară
  • Durabilitate bună
  • Aderență foarte bună între straturi
  • Biodegradabil

Aplicații ale Fiberlogy Easy PLA

  • Prototipuri
  • Jucării
  • Elemente decorative
Dimensiune rolă filament
Descărcări
Garanția legală de conformitate & datele producătorului
Garanție legală: garanție legală de conformitate de cel puțin doi ani pentru bunurile vândute în Uniunea Europeană.

Informații suplimentare: https://europa.eu/youreurope/garanții

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Întrebări și răspunsuri despre Fiberlogy Easy PLA Refill Orange

Obtine răspunsuri specifice de la clienții care au achiziționat acest produs.

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Fiberlogy Easy PLA Refill Orange

1 recenzie în alte limbi

5,0 din 5 stele
5 stele
2 (100%)
4 stele
0 (0%)
3 stele
0 (0%)
2 stele
0 (0%)
1 stea
0 (0%)

2 evaluări

Încă nu există recenzii pentru română, dar există 1 recenzie într-o altă limbă.


Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder